Главная Все консультации Налогообложение НДС

Вплив зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування на розмір реєстраційного ліміту в СЕА ПДВ?

Як впливає зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування на розмір реєстраційного ліміту в СЕА ПДВ?

Ліміт реєстрації податкових накладних, визначений згідно п. 201-1.3 ПКУ, при блокуванні податкової накладної/розрахунку коригування не змінюється — адже такого документа в ЄРПН немає, він не зареєстрований.

ГУ ДФС в Дніпропетровській області в ІПК від 16.08.2017 р. №1616/ІПК/04-36-12-01-16 роз'яснювало, що перебіг строків реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН переривається на період їх зупинення та штрафні санкції, передбачені п. 120-1.1 ПКУ, не застосовуються до дня настання однієї із таких подій:

прийнято рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН;

набрало законної сили рішення суду про реєстрацію відповідної ПН/РК в ЄРПН.

При цьому, якщо при одній із вищевказаних подій у платника в системі електронного адміністрування сума, визначена відповідно до п. 200-1.3 ПКУ, є меншою ніж сума податку в податковій накладній/розрахунку коригування, що була зупинена, то платник зобов'язаний перерахувати потрібну суму коштів із свого поточного рахунку на свій рахунок в СЕА ПДВ. А податківцям доведеться чекати на збільшення реєстраційної ліміту до потрібної суми, і тільки після цього виконувати рішення комісії ДФС/суду.

Тобто враховуючи, що перебіг строку реєстрації переривається на період зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та відновлюється з дня припинення процедури зупинення їх реєстрації, платник повинен забезпечити потрібну суму ліміту в СЕА на момент прийняття будь-якого рішення (комісії ДФСУ, за результатами апеляційного або судового розгляду) про їх реєстрацію для упередження порушення строків такої реєстрації.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 36 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
Корректировка , НДС , Налоговая накладная , Регистрация , Блокировка НН/РК

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме