• Посилання скопійовано

Надання електронного розрахункового документа покупцю

Як надавати покупцю електронний розрахунковий документ?

Відповідь на це питання міститься у новій редакції ст. 3 Закону про РРО.

На продавця покладається обов'язок надавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, при отриманні товарів (послуг) в обов'язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції, створений в паперовій та/або електронній формі.

Надаватися такий розрахунковий документ може у тому числі, але не виключно, з відтворюванням на дисплеї реєстратора розрахункових операцій чи дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій, QR-коду, який дозволяє особі здійснювати його зчитування та ідентифікацію із розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому міститься, та/або надсиланням електронного розрахункового документа на наданий такою особою абонентський номер або адресу електронної пошти.

Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!

Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!

Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.

Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Зареєструватись

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Готівковий обіг та каса»

  • РРО/ПРРО для атракціону «Силомір»: як фіскалізувати виторг та приймати оплати
    ФОП (3 група, 5%, КВЕД 93.21) здійснює діяльність із використанням спортивного атракціону «Силомір». Оплата приймається готівкою через купюроприймач (кошти накопичуються у вмонтованому сейфі) та безготівково — за QR-кодом на рахунок ФОП. Вартість одного удару фіксована та зазначена на атракціоні. Обладнання має лічильник ударів без можливості втручання; під час інкасації можлива фотофіксація його показників. Як обліковувати такі надходження та чи потрібен РРО?
    Сьогодні 13:0011
  • Z-звіти, сформовані РРО/ПРРО до фіскального сервера, в Е-кабінеті відображаються не в не в повному обсязі
    Треба зробити скріншот з Е-кабінету та надіслати його з інформацією про помилку до ДПС скориставшись меню «Листування з ДПС» приватної частини Е-кабінету. Також можна надіслати запит в паперовому та/або електронному вигляді за адресою, яка вказана на сайті ДПС
    13.02.202642
  • Чеки або інші звітні документи при продажу товарів та/або напоїв (води) за допомогою автоматів (водоматів)
    СГ, що здійснює продаж товарів та/або напоїв за допомогою автоматів з продажу товарів (торгівельних автоматів, вендингових автоматів, тощо), не зобов’язаний видавати покупцям чеки чи інші звітні документи, якщо такі автомати фіскалізовані
    03.02.202622
  • Наслідки та виправлення нефіскалізації операцій через ПРРО
    ФОП ІІ групи у 2025 році надавав послуги через термінал, але не проводив операції через ПРРО. Як мінімізувати ризики та виправити ситуацію згідно з чинним законодавством? Які штрафні санкції та податкові наслідки загрожують платнику за непроведення розрахункових операцій через ПРРО протягом року?
    27.01.202630
  • Чек РРО/ПРРО при поверненні переплати 50 грн покупцю
    Клієнт-фізособа сплатив зі своєї картки за товар о 23:00 06.01.2026 р. Помилково переплатив 50 грн. 07.01.2026 р. буде повернення цих 50 грн на його карту. Чи потрібно 07.01.2026 р. пробити чек на всю суму, а далі чек на повернення? Чи можна пробити чек тільки на суму замовлення? Чи може взагалі не потрібен чек? Які документи потрібні від фізособи, щоб повернути кошти?
    16.01.202634