Главная Все консультации Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

Відображення відпустки без збереження зарплати щодо догляду за дитиною до 6 років в звіті з ЄСВ

Як відобразити в звіті з ЄСВ відпустку без збереження заробітної плати щодо догляду за дитиною, яка потребує домашнього догляду згідно з медичною довідкою, яку було надано після відпустки для догляду за дитиною до 3-х років?

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 25 Закону про відпустки, відпустка без збереження заробітної плати надається в обов’язковому порядку матері або іншим особам, зазначеним у ч. 3 ст. 18 і ч. 1 ст. 19 цього Закону, у випадку, якщо дитина потребує домашнього догляду, - тривалістю, визначеною в медичному висновку, але не більше ніж до досягнення дитиною шестирічного віку.

Відпустку надають на підставі таких документів:

  • заяви працівника на ім’я роботодавця (уповноваженої особи);
  • довідки за формою №080-1/о, затвердженою наказом МОЗ №430;
  • свідоцтва про народження дитини.

Довідка видається на строк не менше 6 місяців — враховуючи характер, перебіг захворювання дитини (п. 17 Інструкції № 430).

При цьому відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до 6 років роботодавець може надавати тільки на період дії зазначеної довідки. Відповідно після закінчення строку, на який видана довідка, особа, для того, щоб надалі перебувати в такій відпустці, повинна отримати нову довідку на новий строк. На підставі нової довідки, а також заяви роботодавець видає наказ на продовження відповідної відпустки.

Оскільки фактично відпустка для догляду продовжується і не переривається, то у місяці продовження відпустки до 6 років таблицю 5 звіту з ЄСВ заповнювати не треба.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 36 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Степанов Михаил
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Отпуска , Заработная плата , Трудовые отношения

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме