Главная Все консультации Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

Зазначено неправильну дату звільнення працівника в таблиці 5 Звіту з ЄСВ: як виправити?

Як виправити помилку в таблиці 5 (неправильна дата звільнення працівника) Додатку 4 Звіту з ЄСВ?

Згідно з п. 2 Розділу V Порядку №435, у разі виявлення страхувальником у Звіті після закінчення строку подання такого Звіту помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються скасовуючі документи, тобто страхувальник повинен сформувати та подати Звіт за попередній період, який містить перелік таблиць Звіту, відповідну таблицю із зазначенням типу форми «скасовуюча» з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю із зазначенням типу форми «початкова» із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб, при цьому таблиця 6 додатку 4 до цього Порядку має містити дані щодо кожної застрахованої особи окремо.

Отже, необхідно сформувати окремий звіт за відповідний місяць, в якому було допущено помилку, з таблицею 5 «скасовуюча», яка має містити рядок з помилковими даними щодо працівника, та таблицею 5 «початкова», в якій має бути відображено правильні дані, зокрема, дата звільнення працівника.

 

 

 

 

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 36 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Степанов Михаил
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Единый социальный взнос , Отчетность , Трудовые отношения

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме