Главная Все консультации Труд и социальная защита Трудовые отношения

Зменшення окладу: чи продовжувати індексувати зарплату?

Підприємство за попереднім повідомленням працівників зменшило оклади працівникам. Чи продовжувати індексувати зарплату? Чи вважати місяць зменшення окладу базовим?

У п. 5 Порядку №1078 зазначено, що у разі підвищення тарифних ставок (посадових окладів), значення індексу споживчих цін у місяці, в якому відбувається підвищення, приймається за 1 або 100 відсотків.

Тобто Порядок №1078 передбачає зміну базового місяця лише у разі підвищення окладів. Отже, місяць, в якому відбувається підвищення посадових окладів, стає базовим для проведення індексації.

Зменшення посадових окладів, в зв’язку зі зміною істотних умов праці, ніяким чином не впливає на зміну базового місяця для проведення індексації. Тобто роботодавець продовжує виплачувати працівникам суми індексації, розраховані виходячи з останнього підвищення його окладу.

 

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 58 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Щербина Светлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Заработная плата , Индексация , Трудовые отношения

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме