Головна Усі консультації Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Якщо працівники ДФСУ не пред'явили відповідних документів, перевірки не буде

Чи може роботодавець не допустити працівників ДФСУ до перевірки з ЄСВ і за яких умов?

Посадові особи органу ДФСУ повинні розпочати документальну виїзну перевірку з ЄСВ у порядку, визначеному п. 81.1 ПКУ. Тобто посадові особи органу ДФСУ мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки за умови пред'явлення або надіслання таких документів: 

— направлення на проведення такої перевірки;

— копії наказу про проведення перевірки;

— службових посвідчень осіб, зазначених у направленні на перевірку.

Якщо ж документальна виїзна перевірка з ЄСВ є плановою, то має виконуватися і умова, встановлена п. 77.4 ПКУ: платнику ЄСВ не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.

Якщо склад пред'явлених платнику ЄСВ документів не відповідає цьому переліку та вимогам п. 81.1 ПКУ, такий платник має право відмовити в допуску посадових осіб ДФСУ до проведення перевірки.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Перевірки

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі