Оскільки в описаному у запитанні випадку було допущено помилку в реквізитах працівника, зокрема, його ІНН та ФІО, а сума нарахованої заробітної плати не змінюється, то така помилка з метою її виправлення вважається несумовою.
Відповідно до п. 2 розділу V Порядку №435, у разі виявлення страхувальником у Додатку 4 після закінчення строку його подання, помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються:
- скасовуючі документи, тобто страхувальник повинен сформувати та подати Додаток 4 за попередній період, який містить перелік таблиць Звіту, відповідну таблицю (в даному випадку - це таблиця 6) із зазначенням типу форми "скасовуюча" з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб;
- відповідну таблицю із зазначенням типу форми "початкова" із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб, при цьому таблиця 6 додатка 4 до цього Порядку має містити дані щодо кожної застрахованої особи окремо.
При цьому звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не має містити таблиць 1-4 Додатку 4. Внесення змін до сум нарахованої заробітної плати або доходу, та у зв’язку з цим до нарахованих сум єдиного внеску за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів, не допускається.
Перелік таблиць звіту в такому випадку подається із статусом "скасовуюча" з відміткою лише щодо подання відомостей про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам (таблиця 6).
Зважаючи на вищенаведене, вважаємо, що виправлення помилки у таблиці 6 було здійснено правильно.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись