Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Трудові відносини

Визначення кількості працівників на підприємстві

Яка різниця між штатною чисельністю працівників та середньообліковою кількістю штатних працівників?

Зазначені показники мають місце при заповненні звіту з ЄСВ. У чому іх різниця?

Питання, пов’язані з обліком штатних працівників, регулюються Інструкцією №286, дія якої поширюється на усіх юросіб, їх філій, на представництва та інші відокремлені підрозділи, а також на фізосіб – підприємців, які використовують найману працю.

Пунктом 2.1 Інструкції №286 визначено, що в облікову кількість штатних працівників включаються усі наймані  працівники,  які   уклали   письмово  трудовий  договір (контракт) і виконували постійну, тимчасову  або  сезонну  роботу один день і більше, а також власники підприємства,  якщо  крім доходу, вони отримували зарплату на цьому підприємстві. Облікова кількість штатних працівників визначається на певну дату звітного періоду, наприклад, на перше або останнє число місяця, включаючи прийнятих працівників і виключаючи тих, які вибули в цей день.

В обліковій  кількості  штатних  працівників  за  кожний календарний  день  враховуються особи,  які фактично працювали,  а також відсутні на роботі з будь-яких причин, тобто усі працівники, які  перебувають  у  трудових  відносинах, незалежно від виду трудового договору.

Тобто до штатної кількості працівників включаються:

  • надомники;
  • працівники, які прийняті на роботу з випробувальним терміном;
  • працівники, як прийняті для заміщення працівників, які тимчасово відсутні (через хворобу, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею віку, встановленого чинним законодавством або колективним договором, та з інших причин);
  • працівники, які знаходяться у щорічних  відпустках, перебувають у відпустках по вагітності та пологах, а також для догляду за дитиною тощо.

 

Середньооблікова кількість штатних працівників

Середньооблікова  кількість   штатних   працівників розраховується на підставі щоденних даних про  облікову  кількість штатних   працівників,  які  повинні  уточнюватися  відповідно  до наказів про прийом, переведення  працівника  на  іншу  роботу  та припинення трудового договору.     

Облікова кількість  штатних  працівників  за  кожен  день має відповідати даним табеля обліку  використання  робочого  часу працівників, на підставі якого визначається кількість працівників, які з'явилися або не з'явилися на роботу (п. 3.2. Інструкції №286).

Середньооблікова  кількість  штатних  працівників  за місяць  обчислюється  шляхом  підсумовування   кількості   штатних працівників  облікового складу за кожний календарний день звітного місяця,  тобто з 1 по 30 або 31 число (для лютого - по 28 або 29), включаючи вихідні, святкові та неробочі дні, і ділення одержаної суми на число календарних днів звітного місяця.

При цьому  при  обчисленні  середньооблікової  кількості  штатних працівників  облікового складу  враховуються   всі   категорії працівників облікового складу, тобто всі штатні працівники,  крім працівників,  які  перебувають  у  відпустках у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду  за  дитиною до досягнення  нею  віку, передбаченого  чинним  законодавством або колективним договором підприємства. Також не враховуються  сумісники та особи, які працюють за договорами ЦПХ.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Степанов Михаил
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини

Коментарі: 4

Новини по темі

Консультації по темі