Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Вартість спадщини, отриманої від матері, в декларації не відображається

Фізособа отримала у спадщину квартиру від матері. Чи потрібно їй відображати в річній декларації вартість спадщини?

Згідно з п.179.2 ст.179 розділу IV Податкового кодексу України обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно до цього розділу оподатковуються за нульовою ставкою.


 

Таким чином, якщо фізична особа отримала у спадок квартиру від матері, то така особа не зобов’язана відображати такий дохід у податковій декларації про майновий стан і доходи.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ГУ ДФС у Львівській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Доходи , ПДФО , Нерухомість , Декларація

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі