Головна Усі консультації Облік та звітність Первинні документи, типові форми

Первинні документи, які підтверджують витрати підзвітної особи

Голова правління ОСББ закупає матеріали в Епіцентрі, розраховується корпоративною картою, бухгалтеру здає квитанцію еквайрингу (де вказано перші та останні чотири цифри карти), чек РРО та товарний чек, де зазначено що покупець-основний роздрібний покупець, і не вказано, що це куплено ОСББ. Чи правильно це?

Докладно про використання корпоративних карток ми писали тут.

Документами, що свідчать про фактичне здійснення господарських витрат з корпоративної картки, будуть стандартні документи - касовий чек РРО, товарний чек, закупівельний акт або інші. Ці документи долучаються до авансового звіту працівника – держателя корпоративної картки, на підставі якого кредитується рахунок 372 та виводиться сальдо розрахунків з працівником щодо отриманих та витрачених підзвітних коштів.

В даному випадку продавець видає чек РРО встановленої форми, у якому не передбачено зазначення найменування покупця. Чека РРО цілком достатньо для підтвердження витрат, понесених підзвітною особою, тому оформлення товарного чека не є обов’язковим. Також не потрібно додавати будь-яку іншу інформацію до чека РРО, крім тієї, яка в ньому вже є. Квитанцію POS-терміналу також не обов’язково додавати до авансового звіту. 

В тих випадках, коли підзвітна особа придбаває товари у такого СГ, який не зобов’язаний застосовувати РРО і, відповідно, не видає чеки РРО, такі придбання можуть підтверджуватися товарним чеком. Оскільки придбання здійснює саме підзвітна особа, яка з точки зору продавця є фізособою - кінцевим покупцем, ми не вбачаємо порушення в тому, що у товарному чеку буде зазначено «кінцевий покупець». Такий товарний чек додається до авансового звіту з метою підтвердження понесених витрат.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 43 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Єгорова Юлія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Первинні документи, типові форми
Теги:
Первинні документи

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі