Суб'єкт господарювання сам вирушує, у яких випадках зазначати кількість і одиницю виміру виконаних робіт
Згідно п. 2.4. Положення про документальне забезпечення записів у бухобліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів від 24.06.1995 р. №88, до обов’язкових реквізитів відносять обсяг госпоперації та одиницю виміру госпоперації (у натуральному та/або вартісному виразі). Як вірно заповнювати дані реквізити (кількість та одиниця виміру) в актах виконаних робіт?
Справа в тому, що законодавчо це нічим чітко не врегульовано. Адже типової форми акту прийому-передачі виконаних робіт (так само, як і наданих послуг) не існує (крім деяких специфічних форм, які застосовуються тільки в межах галузей, для яких вони затверджені).
Тому не існує і чітких вказівок щодо того, як саме і у яких випадках зазначати кількість і одиницю виміру виконаних робіт, суб’єкт господарювання робить це на свій розсуд. Приклади того, як складаються такі акти на практиці, можна навести, якщо ви зазначите, які саме роботи передаються за таким актом.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!