Головна Усі консультації Облік та звітність Загальні положення

Якщо загальна вартість ОЗ в бухобліку менша, ніж в податковому, то тимчасова податкова різниця амортизується як окремий об'єкт протягом трьох років

В 2010 году был произведен ремонт арендованного склада. По бухучету ремонт списан на затраты, в налоговом — создан отдельный объект ОФ. На 01.04.2011 г. остаточная стоимость ОС в бухучете меньше, чем в налоговом. Можно ли эту временную налоговую разницу амортизировать как отдельный объект на протяжении 3 лет?

Так, можна. Перехідними положеннями Податкового кодексу України (далі — ПКУ) прямо передбачено таку можливість. А саме, в п. 6 підрозділу 4 Перехідних положень ПКУ зазначено, якщо загальна вартість усіх груп основних засобів за даними бухгалтерського обліку менша, ніж загальна вартість усіх груп основних фондів за даними податкового обліку на дату набрання чинності розділом III цього Кодексу, то тимчасова податкова різниця, яка виникає в результаті такого порівняння, амортизується як окремий об'єкт із застосуванням прямолінійного методу протягом трьох років.

Галина Шулак

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Контракти-Аудит
Рубрика:
Облік та звітність / Загальні положення
Теги:
Амортизація , Основні засоби , Облік

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі