Головна Усі консультації Держрегулювання Інше

Чи є учасники Фонду гарантування вкладів фізосіб володільцями баз персональних даних?

Чи є учасники (тимчасові учасники) Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (банки, філії іноземних банків, включені до Реєстру учасників (тимчасових учасників) Фонду) володільцями баз персональних даних?

Інструкція про порядок формування бази даних про вкладників — фізичних осіб у учасниках (тимчасових учасниках) Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, затверджена рішенням адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 14.11.2002 р. №13 (у редакції рішення адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 09.04.2009 р. №10) (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 р. за №956/7244), далі — Інструкція, встановлює загальні вимоги щодо накопичення та збереження потрібної інформації про вкладників, які є обов'язковими стандартами.


Згідно з Інструкцією учасники (тимчасові учасники) Фонду (банки, філії іноземного банку, включені до Реєстру учасників (тимчасових учасників) Фонду), зобов'язані формувати бази даних про вкладників — фізичних осіб, у яких містяться дані про вкладника, які згідно з вимогами Закону України «Про захист персональних даних» є персональними даними, а база даних про вкладників є базою персональних даних.

З огляду на зазначене учасники Фонду — банки, філії іноземного банку здійснюють обробку персональних даних у базах даних про вкладників — фізичних осіб і відповідно є володільцями таких баз.

Таким чином, на учасників Фонду — банки, філії іноземного банку відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» покладено обов'язок здійснити комплекс заходів, пов'язаних з обробкою персональних даних вкладників, та зареєструвати відповідні бази персональних даних у Державній службі з питань захисту персональних даних.

 

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Автор:
Кондзелка Марьяна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Персональні дані

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі