• Посилання скопійовано

Дохід від наданих послуг у додатку "Дія" до декларації з податку на прибуток

ТОВ - резидент "Дія. Сіті", платник податку на прибуток на особливих умовах, надавав послуги платникам ЄП, бюджетним установам, нерезидентам, платникам податку на прибуток на загальних підставах. Розрахунки за всі послуги до 365 днів. У яких рядках додатку "Дія" відображати ці послуги?

У рядку 24.4 додатку "Дія" відображається вартість майна (робіт, послуг), наданого особам, що є платниками податку на прибуток або неприбутковими організаціями.

Тож у цьому рядку відображають послуги, надані:

 • бюджетним установам (які є неприбутковими організаціями);
 • платникам податку на прибуток на загальних підставах.

У рядку 24.3 додатку "Дія" відображається вартість майна (робіт, послуг), наданого особам, що не є резидентами "Дія. Сіті" - платником податку на особливих умовах, за договором, який передбачає виплату компенсації вартості такого майна (робіт, послуг), за умови, що зарахування коштів від такого продажу (надання) на рахунки резидента "Дія. Сіті" - платника податку на особливих умовах, відкриті в українських банках, здійснюється до такого продажу (надання) або протягом 365 календарних днів, наступних за днем, визначеним у пп. 135.2.1.10 ПКУ.

А в цьому рядку відображають послуги, надані:

 • платникам ЄП;
 • нерезидентам.

 

Автор: Олександр Золотухін

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/Податок на прибуток

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Податок на прибуток»

 • Як визначити витрати при розрахунку інвестиційного прибутку?
  Фізособа продає частку в СК іншому учаснику підприємства. Частка фізособи сформована за рахунок внеску до СК нерухомого майна. Майно придбане за договором купівлі-продажу за однією ціною, а внесене до СК за іншою ціною, погодженою зборами СК. Частка продана за цією останньою ціною з націнкою 1000 грн. Як визначити витрати при розрахунку прибутку?
  24.03.202325
 • Цільове фінансування неприбуткових організацій у валюті та курсові різниці
  Як обліковуються курсові різниці при отриманні цільового валютного фінансування неприбутковою організацією? Як обліковується негативна та позитивна курсова різниця при закритті звітного періоду? Чи впливають суми курсових різниць на рахунок обліку цільового фінансування, якщо так, то як це відображається у бухобліку? У якій сумі визнається дохід?
  07.03.202365
 • Донарахування податку на прибуток за минулі роки: зміна балансу
  В грудні 2022 року був донарахований податок на прибуток за поданими УР за 2018 та 2019 роки у сумі 25,0 тис. грн. Чи потрібно змінювати на початок року показники за рядками 1420 та 1620 балансу та в якому рядку графи 7 "Звіту про власний капітал" (4010 чи 4090) відобразити цю суму?
  02.03.2023122
 • Чи сплачувати держдивіденди, якщо в бухобліку є збиток?
  Чи повинне підприємство сплачувати держдивіденди за 2022 рік, якщо за даними бухгалтерського обліку є збиток, а за даними декларації з податку на прибуток є оподатковуваний прибуток?
  27.02.202380
 • Придбання частки 49% ЗАТ резидента Литви: повідомлення КІК та дивіденди
  Особа з 09.01.2023 р. володіє часткою 49% ЗАТ резидента Литви. 51% володіє резидент Литви. Чи є вона контролюючою особою і чи має подавати повідомлення КІК? Дивіденди отримуватиме на українську картку. Які податки має сплачувати?
  24.02.202353