У клітинках податкової накладної, які не підлягають заповненню, нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляються.
До розділу А податкової накладної вносяться дані щодо зворотної тари. Вартість тари визначається у договорі як зворотна і не включається до бази оподаткування, а зазначається в графі Х як загальна сума коштів, що підлягають сплаті (п. 16 Порядку №1307).
Якщо постачальник дійсно не передавав зворотну тару у розпорядження покупця при відвантаженні товару, тобто це не обумовлено договором купівлі-продажу та не вказано у видатковій накладній та ТТН, то таке значення графи Х розділу А є помилкою й потребує її виправлення шляхом складання РК до неї.
Але за останнім абз. п. 201.10 ПКУ ПН, що містить помилки в обов’язкових реквізитах, визначених п. 201.1 ПКУ (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.
Тож, якщо передачі тари дійсно не було, то значення у графі Х розділу А ПН у сумі 0,00 не може заважити ідентифікувати операцію та покупець має право ПК за такою ПН.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс
Передплатити