• Посилання скопійовано

Заявление о налоговом компромиссе подается в бумажной форме

Предприятию необходимо подать уточняющий расчет по налоговому компромиссу и снять налоговый кредит за 07.12.2011 г. При отправке таких УР, пришла квитанция №1 с отказом. Получается, что предприятие может воспользоваться налоговым компромиссом только за периоды с марта 2012 г.? Как подать такой расчет по НДС?

Вопрос: Предприятию необходимо подать уточняющий расчет по налоговому компромиссу и снять налоговый кредит за 07 - 12 2011 года. При отправке таких УР, пришла квитанция №1 с отказом : "Зазначено недостовірний звітний (податковий) період, що уточнююється. Уточнюючі документи для застосування податкового компромісу подаються за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених ст. 102 Податкового кодексу України." Получается, что предприятие может воспользоваться налоговым компромиссом только за периоды с марта 2012 г.? Что нужно сделать, чтобы подать такой УР по НДС - так как его в бумажном виде уже не принимают?

Ответ: Согласно п. 1 подраздела 9-2 НКУ, налоговый компромисс - это режим освобождения от юридической ответственности налогоплательщиков и / или их должностных (служебных) лиц за занижение налоговых обязательств по налогу на прибыль предприятий и / или налогу на добавленную стоимость за любые налоговые периоды до 1 апреля 2014 по учетом сроков давности, установленных статьей 102 НКУ (1095 дней). И применяются эти сроки давности не от 01.04.2014 г., а от даты, с которой налогоплательщик изъявил желание воспользоваться налоговым компромиссом.


С 01.01.2015 г., согласно п. 49.4 НКУ, налоговая отчетность по налогу на добавленную стоимость подается в электронной форме в контролирующий орган всеми плательщиками этого налога с соблюдением условия относительно регистрации электронной подписи подотчетных лиц в порядке, определенном законодательством. Таким образом, сам уточняющий расчет к декларации по НДС вы сможете сдать только в электронной форме. А вот заявление о налоговом компромиссе и перечень операций, которые вы отражаете в таком уточняющем расчете, поскольку их формы в электронном виде на сегодня нет, вам придется подать в бумажной форме (см. по этому поводу http://news.dtkt.ua/ua/taxation/common/32881)

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Автор: Бикова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ПДВ»

  • Спілка споживчих товариств отримує від них грошові кошти: чи повинна вона реєструватись платником ПДВ?
    Спілка, яка є добровільним об'єднанням споживчих товариств, відповідно до свого статуту отримує від споживчих товариств внутрішньогосподарські відрахування. Чи є вони об'єктом оподаткування ПДВ? Чи повинна спілка реєструватися платником ПДВ при досягненні суми таких відрахувань в 1 млн грн?
    29.04.20242
  • Купуємо програмне забезпечення у нерезидента: що з ПДВ?
    Підприємство займається продажем програмного забезпечення Google (наприклад, річний програмний пакет Google Cloud G Suite Business for Work). Програмне забезпечення купується виключно у нерезидента та використовується для продажу українським покупцям та іноземним покупцям. Чи є об’єктом оподаткування ПДВ дана операція?
    29.04.202420
  • Відшкодування комунальних послуг орендарем: що з ПДВ?
    ТОВ-орендодавець, платник ПДВ, виставляє орендарю окремий рахунок на відшкодування комунальних послуг (за воду та електроенергію). Надавач комунальних послуг ОСББ, неплатник ПДВ. Як визначити базу оподаткування ПДВ даної операції?
    22.04.20241 660
  • Повернення предмета лізингу: бухоблік та ПДВ
    Приватним нотаріусом було проведено вилучення та повернення від лізингоодержувача на користь лізингодавця товар – об'єкт фінлізингу. Лізингодавець зареєстрував податкові зобов'язання на лізингоодержувача в повному обсязі. Лізингоодержувач не складав акт на повернення товару. Які дії та проведення будуть у лізингоодержувача та лізингодавця?
    18.04.202430
  • ПН на реекспорт продукції, виготовленої з давальницької сировини
    Підприємство в митному режимі переробки ввозить на митну територію сировину нерезидента, переробляє і вивозить продукцію переробки в митному режимі реекспорту. Чи потрібно на операцію реекспорту складати податкову накладну?
    18.04.202431