Головна Усі консультації Оподаткування ПДВ

Чи буде бюджетне відшкодування, отримане через реєстрацію РК?

Чи підлягає бюджетному відшкодуванню від’ємне значення в декларації з ПДВ, якщо воно виникло через повернення передоплати покупцям та реєстрацією РК до раніше виписаних на цю передоплату ПН? Який ІПН потрібно поставити у графі 2 таблиці 2 додатку 3 до декларації з ПДВ, якщо в графі 7 зазначити суму сплаченого податку до бюджету?

Щодо бюджетного відшкодування

Умови отримання наведені в пп. «б» п. 200.4 ПКУ.

 

Перша умова відшкодування:

Відшкодувати можуть ПДВ, фактично сплачений отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України.

Тобто, до уваги беруть наявність сплати ПДВ, відображеного у ПК. А не нарахування і коригування ПЗ з ПДВ.

 

Друга умова відшкодування: 

З наведеної вище суми ПДВ можуть відшкодувати тільки в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пп. 200-1.3 ПКУ на момент отримання контролюючим органом декларації з ПДВ.

Отже, в ситуації, яку ми розглядаємо, відповідна сума підлягає бюджетному відшкодуванню, якщо виконуються наведені вище умови.

Такий ж висновок читаємо в ІПК ДФСУ від 20.04.2018 р. №1808/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

 

Щодо ІПН

До бюджету ПДВ сплачують у разі імпорту товарів, при їх митному оформленні. В такому разі у графі 2 таблиці 2 додатку 3 до декларації з ПДВ підприємство зазначає власний ІПН. Про це зазначено у виносці «*» до графи 2 таблиці 2 додатку 3 до декларації з ПДВ.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 58 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Олександр Золотухін
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Коригування , ПДВ , Реєстрація , Декларація

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі