Головна Усі консультації Оподаткування ПДВ

Продаж корпоративних прав у декларації з ПДВ

Чи потрібно в декларації з ПДВ відображати продаж корпоративних прав за грошові кошти та заповнювати додаток 6?

Відповідно до пп. 196.1.1 ПКУ не є об'єктом оподаткування операції з випуску (емісії), розміщення у будь-які форми управління та продажу (погашення, викупу) за кошти цінних паперів, що випущені в обіг (емітовані) суб'єктами підприємницької діяльності, НБУ, центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, органами місцевого самоврядування відповідно до закону, включаючи інвестиційні та іпотечні сертифікати, сертифікати фонду операцій з нерухомістю, деривативи, а також корпоративні права, виражені в інших, ніж цінні папери, формах; обміну зазначених цінних паперів та корпоративних прав, виражених в інших, ніж цінні папери, формах, на інші цінні папери, корпоративні права, виражені в інших, ніж цінні папери, формах; розрахунково-клірингової, реєстраторської та депозитарної діяльності на ринку цінних паперів, а також діяльності з управління активами (у тому числі пенсійними активами, фондами банківського управління), відповідно до закону та інших видів професійної діяльності на фондовому ринку, які підлягають ліцензуванню відповідно до закону.

Отже, операція з продажу корпоративних прав не є об’єктом оподаткування ПДВ. Вона відображається у рядку 5 декларації  з ПДВ та у таблиці 1 додатку 6. При цьому у графі 2 таблиці 1 зазначається назва операції з продажу корпоративних прав, а у графі 3 таблиці 1 зазначається пп. 196.1.1 ПКУ.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Декларація

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі