Відповідно до пп. 169.2.2 ПКУ, ПСП починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді зарплати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право. Оскільки зарплата працівника нараховується, як правило, останнім числом місяця, за який вона нараховується, це означає, що до такого доходу (усього, оскільки він виник після дати подання заяви) може застосовуватися податкова соціальна пільга (якщо виконуються решта умов її надання).
Однак, варто зважати на пп.169.2.1 ПКУ, в якому зазначається, що податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого доходу платника податку тільки за одним місцем його нарахування.
Отже, якщо в місяці прийняття працівника на роботу, ним було отримано дохід за попереднім місцем роботи до якого застосовувалась податкова соціальна пільга, застосування ПСП починається з наступного місяця. Про це зазначає і ДФС у Волинській області.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись