Головна Усі консультації Оподаткування Акцизи

Ліцензію на торгівлю алкогольними і тютюновими виробами можна отримати у кожному центрі обслуговування платників

Де можна отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними і тютюновими виробами?

Отримати ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами можна у кожному центрі обслуговування платників, які діють при державних податкових інспекціях та їх відділеннях.

Для цього платнику необхідно подати заяву, в якій повинно бути зазначено вид госпдіяльності, на провадження якого суб’єкт господарювання має намір одержати ліцензію (роздрібна торгівля алкогольними напоями), адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них:

  • модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення;
  • реєстраційні номери посвідчень РРО (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.

Заява може бути подана безпосередньо заявником до Головного управління ДФС, уповноваженою особою заявника, надіслана рекомендованим листом або передана через центри обслуговування платників, створені в державних податкових інспекціях.

Ліцензія видається в Головному управлінні ДФС заявнику або уповноваженому представнику заявника при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу. Також її може бути видано у центрі обслуговування платників у разі зазначення такого місця отримання ліцензії у заяві.

Інформаційна картка цієї адмінпослуги, в якій наведена інформація про умови її отримання, вартість, строки надання послуги,  перелік необхідних документів, форми заяв тощо, розміщена на офіційному порталі територіальних органів ДФС в області у розділі "Адміністративні послуги".

Джерело
ДФС в Івано-Франківській області
Рубрика:
Оподаткування / Акцизи
Теги:
Акциз , Алкоголь , Ліцензія , Тютюнові вироби

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі