Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314 «Про списання об’єктів державної власності» передбачено, що вилучені після демонтажу та розбирання вузли, деталі, матеріали та агрегати, що містять дорогоцінні метали дорогоцінне каміння, підлягають здачі суб’єктам господарювання, які провадять діяльність зі збирання та первинної обробки брухту і відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння на підставі ліцензій, одержаних відповідно до вимог Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».
Забороняється знищувати, здавати в брухт з кольорових і чорних металів техніку, апаратуру, прилади та інші вироби, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, без попереднього їх вилучення та одночасного оприбуткування придатних для подальшого використання деталей.
Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» та пункту 42 частини другої статті 29 Бюджетного кодексу України до доходів загального фонду Державного бюджету України на 2011 рік належать 80 відсотків коштів, отриманих підприємствами, установами та організаціями, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, за здані у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння, та 50 відсотків коштів, отриманих цими підприємствами, установами та організаціями за здане у вигляді брухту і відходів срібло.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись