Головна Усі консультації Держрегулювання Підприємництво

Особа, яка надає соцпослуги, може зареєструватися підприємцем

Особа оформлена по догляду за пристарілою бабусею. Чи може вона зареєструватися приватним підприємцем?

Хоча це не очевидно із запитання, але напевно, йдеться про ситуацію, врегульовану ст. 7 Закону України „Про соціальні послуги” та Порядком призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженим від 29.04.2004 р. № 558


Отже, непрацюючим   фізичним   особам,   які   постійно  надають соціальні   послуги   громадянам   похилого    віку,   інвалідам, дітям-інвалідам,  хворим,  які  не  здатні до самообслуговування і потребують  постійної   сторонньої   допомоги   (крім   осіб,   що обслуговуються  соціальними   службами),  призначається  щомісячна компенсаційна виплата (далі - компенсація).   

Заборони зареєструватися приватним підприємцем, а також, наприклад, надавати такі послуги на платній основі чинне законодавство не містить. Але компенсація з бюджету при цьому не надається (п. 4 Порядку). 

 

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Автор:
Бикова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Підприємництво
Теги:
Підприємці , Послуги

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі