• Посилання скопійовано

Видача з каси готівки для її здавання до банку оформлюється видатковим касовим ордером

Чи необхідно виписувати касовий ордер до супровідної відомості здавання готівкової виручки до банку?

Згідно з п. 3.7 Положення №637, приймання  одержаної  з  банку  готівки в касу та видача готівки з каси для здавання її до банку оформляються  відповідними касовими  ордерами  (прибутковим  або  видатковим) з відображенням такої касової операції в касовій книзі.    

Документом, що  свідчить  про  здавання  виручки до банку, є відповідна квитанція до прибуткового документа банку  на  внесення готівки,   засвідчена   підписами відповідальних  осіб  банку  та відбитком печатки (штампа) банку.  Документом,  що  свідчить  про здавання  виручки до банку через інкасаторів,  є копія супровідної відомості до сумки з готівковою  виручкою  (готівкою),  засвідчена підписом  та  відбитком печатки інкасатора-збирача.

Таким чином, під час інкасації коштів до супровідної відомості необхідно складати видатковий касовий ордер, на підставі якого робиться запис в касовій книзі.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор: Степанов Михаил

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Готівковий обіг та каса»

  • Чи можна компенсувати витрати за копією фіскального чека?
    ТОВ – неплатник ПДВ компенсує працівнику витрати, понесені у відряджені. Працівник надав копію фіскального чека. Чи може підприємство використати таку копію або витяг з електронного кабінету платника податків для компенсації витрат?
    21.11.2024559
  • Чи можна відмовитися від застосування касового методу?
    ТОВ працює з покупцями, що здійснюють оплату з казначейського рахунку. Інколи один і той же покупець проводить оплату з різних рахунків. Через це виникає багато помилок. Чи може підприємство орієнтуватися лише на першу подію? Які наслідки незастосування касового методу при оплаті з казначейського рахунку?
    15.10.2024686
  • Що робити, якщо «заглючив» РРО?
    Стався збій в роботі РРО, внаслідок чого виторг ФОПа за 30.09.2024 р. був включений у Z-звіт за 01.10.2024 р. Як правильно задокументувати цю операцію? Як заповнити книгу доходів?
    14.10.20247632
  • Як виправляти помилки в чеках РРО?
    Покупцю видали чек, у якому помилково зазначили форму оплати, наприклад, замість готівкової форми зазначили оплату карткою або навпаки. Чи можна провести повернення чека для зміни форми оплати без повернення товару? Чи можна зробити повернення чека, якщо вже пройшов місяць від дати видачі помилкового?
    27.09.2024573
  • Порушено порядок внесення виручки на рахунок підприємства: як виправити?
    Касир отримав кошти з каси для подальшої здачі на поточний рахунок підприємства. Проте він вніс кошти на особисту платіжку картку та перерахував на рахунок підприємства з призначенням платежу - «Власні кошти». Як виправити помилку?
    19.09.2024705