Головна Усі консультації Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Застосування РРО при продажу туристичного продукту

Турагент придбаває у туроператора туристичний продукт (путівку, до вартості якої входить оплата за переліт, проживання, харчування). Чи потрібно застосовувати туроператору РРО при продажу такого туристичного продукту?

Статтею 1 Закону про туризм визначено, що туристичний продукт — попередньо розроблений комплекс туристичних послуг, який поєднує не менш ніж дві такі послуги, що реалізується або пропонується для реалізації за визначеною ціною, до складу якого входять послуги з перевезення, розміщення та інші туристичні послуги, не пов’язані з перевезенням і розміщенням (послуги з організації відвідувань об’єктів культури, відпочинку та розваг, реалізації сувенірної продукції тощо).


Відповідно до п. 1 ст. 9 Закону про РРО суб’єкти господарювання мають право не застосовувати РРО при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами й організаціями всіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і засвідчених печаткою в установленому порядку.

Таким чином, оскільки туроператором розроблено комплекс туристичних послуг, а саме путівка, до вартості якої входять переліт, проживання, харчування, то при продажу такого туристичного продукту турагент РРО не застосовує за умови проведення розрахунків у касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і засвідчених печаткою в установленому порядку.

 

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДФС у Львівській області
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Каса , РРО , Туристичні послуги

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі