Окремого визначення поняття "виїзна торгівля" у законодавстві немає. Водночас, пп. 30 Порядку №833 визначено, що виїзна торгівля передбачає реалізацію товарів поза межами стаціонарного торговельного приміщення.
При цьому, роздрібна торгівля через дрібнороздрібну торговельну мережу є однією із форм позамагазинного продажу товарів, при якій приміщення не мають торговельного залу для споживачів.
Продаж товарів здійснюється через:
- пункти некапітальної забудови - кіоски, ларі, ларки, палатки, павільйони для сезонного продажу товарів, торговельні автомати;
- засоби пересувної мережі - автомагазини, автокафе, авторозвозки, автоцистерни, лавки-автопричепи, візки, спеціальне технологічне обладнання (низькотемпературні лотки-прилавки), розноски, лотки, столики тощо (див. пп. 3 Правил №369).
- РРО/ПРРО може застосовуватись тільки в тій господарській одиниці, яка зазначена в реєстраційному посвідченні (п. 3 розділу ІІІ Порядку реєстрації та застосування РРО).
Враховуючи зазначене, РРО/ПРРО, зареєстрований як "виїзна торгівля" за юридичною адресою в м. Києві, призначений для торгівлі поза стаціонарними об'єктами. Використовувати його для проведення розрахункових операцій у стаціонарному магазині в м. Полтава не можна.
Додатково див. нашу новину: Торгівля на виставках: коли та як реєструвати РРО?
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 122 грн/міс
Передплатити