Главная Все консультации Налогообложение Акцизы

Чи потрібна ліцензія на зберігання пального для ФГ, якщо пальне зберігається у бочках місткістю 3 куб.м?

Фермерське господарство займається вирощуванням сільгосппродукції, для виробництва якої купує дизельне паливо у постачальників в обсязі 9000 л на місяць. Загальний обсяг ПММ за рік не перевищує 50 тис. л. Зберігається паливо у трьох бочках по 3 куб. м. Чи повинне ФГ з 01.07.2019 р. реєструватися розпорядником акцизного складу та отримати відповідну ліцензію?

Про зміни у справлянні акцизного податку ми писали у цій аналітиці. Зокрема, тут розглянуто нове поняття акцизного складу. Також про реєстрацію акцизних складів читайте тут>> 

З метою визначення, чи є паливний склад акцизним складом, максимальний обсяг отримання пального протягом календарного року в цілому для СГ (за період з 1 січня по 31 грудня), без урахування обсягу пального, отриманого через паливороздавальні колонки в місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримано відповідні ліцензії, для неплатників ЄП 4-ї групи визначено на рівні 1000 куб.м. Для платників ЄП 4-ї групи річний ліміт отримання пального складає 10000 куб. м.

За умовами запитання фермерське господарство не підпадає під критерії акцизного складу, тож йому не потрібно реєструвати акцизний склад.

А ось ліцензія на зберігання пального такому ФГ потрібна. Більш докладно про ліцензування зберігання пального ми писали тут>>

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 36 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Егорова Юлия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / Акцизы
Теги:
Акциз , Лицензия , Горючее , Акцизный склад

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме