Главная Все консультации Госрегулирование Другое

Товари, вартість яких не перевищує 300 євро, при пересиланні не оподатковуються

Моя донька планує надіслати на мою адресу посилку. Які є обмеження щодо речей для поштових відправлень?

Все залежить від вартості товарів, які пересилаються. Так, товари (за винятком підакцизних), що пересилатимуться на Вашу адресу для одного одержувача в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, не будуть об'єктом оподаткування митними платежами за умови, що їх сумарна фактурна вартість не перевищуватиме еквівалент 300 євро.


 

Окрім того, в міжнародних поштових відправленнях заборонено пересилати товари, заборонені Митним кодексом та іншими законодавчими актами відповідно до ввезення на митну територію України або вивезення з цієї території, товари, відправлені з порушенням митних правил, товари, щодо яких відсутні відповідні дозвільні документи, у разі якщо наявність таких вимагається законодавством, товари, які не можуть бути пропущені через митний кордон України за результатами проведення інших видів контролю (наприклад, санітарно-епідеміологічного, радіологічного та ін.), товари, що були у використанні та є брудними (наприклад, одяг, взуття тощо), без документів про проведену фумігацію, а також, товари, що підпадають під визначення 1 - 24 груп Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, окрім продуктів харчування, загальною вагою не більше 10 кілограмів в упаковці виробника.

Доступ к полному тексту материала возможен только для зарегистрированных пользователей. Если Вы уже зарегистрированы на нашем сайте - пожалуйста, авторизуйтесь.

Если пока нет - зарегистрируйтесь прямо сейчас: это просто, не требует Ваших персональных данных и займет не более одной минуты.

Что еще дает регистрация?

Джерело
ГУ ГФС в Львовской области
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Таможня , Общество

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме