Главная Все консультации Госрегулирование Наличное обращение и касса

Зламався РРО: як вести КОРО?

На АЗС є два РРО. Ведеться КОРО та касова книга відокремленого підрозділу. Один РРО вийшов з ладу. Які дії потрібно здійснити в цій ситуації покроково? Яким чином заповнювати КОРО, РК та касову книгу?

На жаль, під час поломки РРО на АЗС можна застосовувати тільки резервний РРО. КОРО в цьому випадку не ведеться.

Пояснюється це особливостями РРО на АЗС, які містять функціональні блоки як, зокрема, програмно-технічні засоби управління паливно-роздавальними колонками (ПРК) та фіскальний блок (див. п. 4 Технічних вимог № 13).

Причому відповідно до п. 21 цих Вимог, відпускання пального повинно блокуватися:

  • всіма ПРК – у разі від’єднання механізму друкування чеків, контрольної стрічки та звітів або відсутності електроживлення ЕККА;
  • окремим роздавальним краном ПРК – у разі відсутності зв’язку ЕККА з ПРК, при нероздрукуванні чека за останнім замовленням на відпускання пального через цю ПРК, а також у разі ненадходження до оперативної пам’яті фіскального блока інформації про обсяг відпущеного пального або її надходження із дискретністю, що перевищує 1 літр.

Отже, у разі виходу з ладу спеціалізованого РРО для АЗС проведення розрахункових операцій може здійснюватися лише із використанням належним чином зареєстрованого резервного РРО. При цьому, у разі відключення електроенергії проведення розрахункових операцій не здійснюється.

Детальніше це питання розглянуто тут.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 43 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Александр Золотухин
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Госрегулирование / Наличное обращение и касса
Теги:
РРО , КУРО

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме