Главная Все консультации Учет и отчетность Отчетность

Форма №1-мс: відображення статутного капіталу

На кінець 2020 р. мікропідприємство має сформований статутний капітал - 1 000 тис. грн та Рішення (ще не зареєстроване в ЄДР) про додатковий вклад - 500 тис. грн. З цих 500 тис. грн фактично внесено 430 тис.грн, не внесено 70 тис. грн. Що вказувати в рядках 1400 та 1425 фінзвітності мікропідприємства?

Мікропідприємства згідно з абз. 16 п. 2 Порядку №419, подають скорочену фінансову звітність форми №1-мс та №2-мс

Розглянемо, яка інформація вказується в рядках 1400 та 1425 пасиву Балансу за формою №1-мс:

  • у рядку 1400 "Капітал" - наводиться сума фактично внесеного засновниками (власниками) статутного капіталу підприємства; вартість безоплатно отриманих підприємством від інших юридичних або фізичних осіб необоротних активів та інші види додаткового капіталу. У цій статті також наводяться сума пайового капіталу (пайових внесків) членів споживчого товариства, спілок та інших організацій, внески засновників підприємства понад статутний капітал, сума резервного капіталу). В цей рядок включаються всі суми зазначені за КТ рахунків 40, 41, 42, 43, (45);
  • у рядку 1425 "Неоплачений капітал" - відображається сума заборгованості власників (учасників) за внесками до статутного капіталу. Суми за цією статтею вираховуються під час визначення підсумку власного капіталу. В цей рядок включаються всі суми зазначені за КТ рахунку 46.

Отже, розглядаючи ситуацію, що склалася на підприємстві у рядку 1400, потрібно вказати 1500,0 (тобто суму вже внесену в статутний капітал та суму заявленого, але не зареєстрованого додаткового капіталу), а в рядку 1425 - вказати (70,0), (тобто суму, яку учасники ще мають внести).

 

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 58 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Щербина Светлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Уставный капитал , Финансовая отчетность

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 5

Новости по теме

Консультации по теме