Головна Усі консультації Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

У звіті з ЄСВ відобразили не того працівника: як виправити помилку?

У звіті з ЄСВ за серпень 2019 року у таблиці 6 помилково вказали не правильного співробітника. Як виправити помилку: подати таблицю 6 з позначкою "скасовуюча" і помилковими даними та таблицю 6 з почначкою "початкова" з правильними?

Оскільки в описаному у запитанні випадку було допущено помилку в реквізитах працівника, зокрема, його ІНН та ФІО, а сума нарахованої заробітної плати не змінюється, то така помилка з метою її виправлення вважається несумовою.

Відповідно до п. 2 розділу V Порядку №435, у разі виявлення страхувальником у Додатку 4 після закінчення строку його подання, помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються:

  • скасовуючі документи, тобто страхувальник повинен сформувати та подати Додаток 4 за попередній період, який містить перелік таблиць Звіту, відповідну таблицю (в даному випадку - це таблиця 6) із зазначенням типу форми "скасовуюча" з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб;
  • відповідну таблицю із зазначенням типу форми "початкова" із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб, при цьому таблиця 6 додатка 4 до цього Порядку має містити дані щодо кожної застрахованої особи окремо.

При цьому звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не має містити таблиць 1-4 Додатку 4. Внесення змін до сум нарахованої заробітної плати або доходу, та у зв’язку з цим до нарахованих сум єдиного внеску за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів, не допускається.

Перелік таблиць звіту в такому випадку подається із статусом "скасовуюча" з відміткою лише щодо подання відомостей про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам (таблиця 6).

Зважаючи на вищенаведене, вважаємо, що виправлення помилки у таблиці 6 було здійснено правильно.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний податок , Звітність , ПДВ

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі