Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Пенсії

Пенсіонер належить до категорії працюючих протягом періодів дії договорів цивільно-правового характеру

Фізособа – пенсіонерка, уклала цивільно-правовий договір з банком на виконання робіт з оплатою не помісячно, а за фактично надані послуги. Чи будуть їй платити пенсію і здійснювати перерахунки як непрацюючим пенсіонерам?

Зайнятість населення забезпечується шляхом встановлення відносин, що регламентуються трудовими договорами (контрактами), провадження підприємницької та інших видів діяльності, не заборонених законом.

До зайнятого населення належать особи, які працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, особи, які забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств).


 

Початок зайнятості особи обчислюється з дня працевлаштування за наймом на умовах трудового договору (контракту), укладення цивільно-правового договору щодо виконання робіт (надання послуг), тощо.

З огляду на зазначене, пенсіонер належить до категорії працюючих протягом періодів дії, зокрема, договорів цивільно-правового характеру, незалежно від сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Пенсійний фонд України
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Пенсія , Договір

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі