Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Трудові відносини

Підтвердження страхового стажу працівника: звідки брати дані?

Працівник при прийомі на роботу надав відомості про стаж за ф. №ОК-7. Страховий стаж з 2015 р. – 1 рік, 5 місяців, 10 днів. Працівник надав листок непрацездатності. Підприємство робить запит до ПФУ та отримує додаток 9 за період з 2004 року, а в цьому документі стаж – 5 років, 4 місяця, 20 днів. Чи може підприємство брати за основу додаток 9?

Мінсоцполітики в листі від 27.04.2018 р. №613/0/51-18/218 зазначало, що страховий стаж із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності за період до 2016 року може обчислюватися за даними ф. №ОК-7, а починаючи з 2016 року — за даними ф. №ОК-5 або №ОК-7.

Тепер же роботодавець може отримати дані про страховий стаж працівника за весь потрібний йому період, а не тільки за період перебування в трудових відносинах з роботодавцем. І можливість така вже реалізована. Для цих цілей видається довідка «Дані про трудовий та страховий стаж» (додаток 9 до Положення № 10-1).

Таким чином, вважаємо, що  Додаток 9 з ПФУ є повною відомістю про страховий стаж працівника. Підприємство може використовувати при визначенні страхового стажу працівника  додаток 9 для нарахування лікарняних.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Лікарняні , Трудові відносини

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі