Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Виправляємо помилки у звіті з єдиного внеску

Підприємство недіюче, звіт з ЄСВ не здає. 17 травня повинна була вийти з декрету працівник, але 14 березня вона пише заяву на звільнення за власним бажанням з проханням звільнити її 16 березня. Таким чином, вона жодного дня не працює. Звіт за березень забули здати. Як виправити помилку?

По-перше, незрозуміло, про який звіт йдеться, що його забули здати. Відомості про звільнених працівників зазначаються:

- у звіті з ЄСВ (додаток 4) у таблиці 5. Якщо за березень не було зазначено, що працівниця закінчила декретну відпустку і звільнилася, про це слід подати додаткову таблицю 5 (із переліком таблиць – першим аркушем звіту).


Крім того, з працівницею при звільненні слід було провести остаточний розрахунок, зокрема, сплатити їй компенсацію за невикористану відпустку (за її наявності). Відомості про це слід було зазначити у таблиці 6. Але такі відомості, якщо їх не було зазначено в таблиці 6 звіту за березень, слід буде відобразити в звіті за квітень, із зазначенням місяця, за який здійснювалися такі виплати;

- у звіті за формою 1 ДФ за перший квартал 2014 р., де зазначається сума компенсації за невикористану відпуску, і дата звільнення працівника.

Автор:
Бикова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1-ДФ , Відпустки , Єдиний соціальний внесок , Звітність

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі