Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Виїжджаючи на постійне місце проживання за кордон - подайте декларацію

Чи подають громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, декларацію про майновий стан і доходи?

Громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію). Така декларація подається не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації перевіряє визначене податкове зобов'язання та сплату належної суми податку. 

У разі відсутності податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб, видається відповідна довідка, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Зазначений обов’язок щодо подання податкової декларації платниками податку-резидентами, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, визначено п. 179.3 ст.179 розд.ІV Податкового кодексу України.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДФС у Херсонській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Доходи , ПДФО , Суспільство , Декларація

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі