• Посилання скопійовано

Відображення в Додатку 4ДФ нарахованих доходів

Чи потрібно відображати у Додатку 4ДФ об’єднаної звітності нараховані, але не сплачені доходи ФОП на підставі актів наданих послуг?

Керуючись розділом IV Порядку №773 нарахований дохід на користь підприємця за актом наданих послуг, оплату за які ще не проведено, підлягає відображенню у Додатку 4ДФ об’єднаної звітності у тому місяці кварталу, в якому фактично здійснено нарахування із зазначенням у графі 3а суми винагороди за надані послуги за ознакою доходу «157». 

І лише згодом, коли підприємство сплатить за послуги, сума виплаченої винагороди віднайде своє місце у графі 3 Додатку 4ДФ об’єднаної звітності, у тому місяці кварталу, в якому відбудеться фактична сплата винагороди підприємцю за ознакою доходу «157».

При цьому графи 4а, 4, 5а та 5 у Додатку 4ДФ об’єднаної звітності не заповнюються, якщо ПДФО та ВЗ з доходу, що виплачується такому ФОП, не утримувався (п. 177.8 ПКУ) за умови надання підприємцем копії виписки або витягу з ЄДР.

 

Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!

Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 122 грн/міс

Передплатити

Автор: Щербина Світлана

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Звітність»

  • Нюанси заповнення рядків 10, 10.1, 10.1.1 – 10.1.4, 10.2, 10.2.1 – 10.2.6 додатка 1 до декларації з рентної плати
    Як заповнюються рядки 10, 10.1, 10.1.1 – 10.1.4, 10.2, 10.2.1 – 10.2.6 додатка 1 до податкової декларації з рентної плати у разі реалізації видобутих корисних копалин (мінеральної сировини) товарної продукції гірничого підприємства із гірських порід, які класифікуються за кодами 2505, 2507 00, 2517 згідно з УКТ ЗЕД?
    15.08.20255
  • Облік відокремленого підрозділу та сплата ПДФО
    Підприємство зареєстроване в Києві. Орендує виробничий цех у Бучанському районі Київської області, де працюють співробітники. Чи потрібно повідомляти податкову про цей об'єкт (форма №20-ОПП)? Як правильно сплачувати та відображати у Додатку 4ДФ до Податкового розрахунку ПДФО та військовий збір за працівників цеху?
    15.08.202515
  • Хто складає додаткові описові примітки?
    Які саме підприємства повинні, крім форми фінансової звітності №5 "Примітки до річної фінансової звітності" ще складати описові примітки до річної фінансової звітності з поясненням, таблицями, графіками? Яким саме нормативний документ це передбачає?
    14.08.202514
  • Якого рівня код за КАТОТТГ зазначається у рядку 3 та яка інформація зазначається в колонці 3 і 6 дод. 4 - 1 до декларації з рентної плати?
    У рядку 3 додатка 4 - 1 зазначається код 4 рівня за КАТОТТГ. У колонці 3 Додатка зазначається цифровий код регіону, в якому використовується радіочастотний спектр. У колонці 6 «Коефіцієнт» зазначається понижувальний коефіцієнт 0,75 або підвищувальні коефіцієнти 1,2 та 1,4 до ставок рентної плати за користування радіочастотним спектром
    13.08.202518
  • Перерахування коштів приватному виконавцю: як відображати в формі №4ДФ?
    Підприємство отримало виконавчий лист від приватного виконавця щодо утримання із зарплати одного із працівників 20%. У приватного виконавця відкритий єдиний рахунок, він надав довідку №34-ОПП. Як та у якому періоді відобразити у формі №4ДФ перерахування коштів приватному виконавцю, якщо сума складається із: основного боргу, відшкодування витрат приватного виконавця та його винагороди?
    13.08.2025930