Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Виправлення коду працівника в таблиці 6 Звіту з ЄСВ та формі №1ДФ

В таблиці 6 Звіту з ЄСВ з червня по вересень 2019 р. і в ф. №1ДФ за ІІ та ІІІ квартал виявлено помилку в коді працівника. Подано неправильну уточнюючу таблицю 6, друга - не приймається: в квитанції 2 «Помилка: Табл.6 тип «скасовуюча», ряд. 1. РНОКПП або серія та № паспорта не знайдено серед актуальних документів за відповідний звітний період». Як виправити це?

Взагалі виправляється дана помилка у місяці виявлення, керуючись п. 2 і п. 6 розділу V Порядку № 435, шляхом подання:

  • звіту з переліком таблиць звіту;
  • таблиці 6 з типом  «скасовуюча»,  потрібно скасувати помилково подані відомості;
  • таблиці 6 з типом «початкова»,  зазначити правильні відомості у реквізиті 8. 

Пакет документів, який включає ці дві форми, може бути сформований тільки для виправлення даних одного або декількох рядків по одному працівнику таблиці 6. 

Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не повинен містити таблиць 1 - 4 додатка 4 до Порядку № 435. При цьому внесення змін до сум нарахованої заробітної плати або доходу та у зв’язку з цим до нарахованих сум єдиного внеску за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускається. Іншого алгоритму виправлення помилки, ніж визначено Порядком № 435, законодавством непередбачено.

Оскільки, підприємство скористалося своїм правом та подало уточнюючу інформацію (хоч і помилкову) в таблиці 6 Звіту з ЄСВ, то рядки які вже уточнювалися повторно уточнити не можна. Тому і прийшла квитанція  «Помилка: Таблиця 6 тип "скасовуюча" рядок 1. РНОКПП або серія та № паспорта 2844314735 не знайдено серед актуальних документів за відповідний звітний період». Дані, які відображаються в таблиці 6 потрібні для Пенсійного фонду. Для того, щоб відмінити попередній поданий Звіт з ЄСВ з типом  «скасовуюча» потрібно звернутися до Пенсійного фонду за місцем реєстрації, уточнити П.І.Б. начальника відділення ПФУ та написати листа з обґрунтуванням виявленої помилки та невірного її виправлення. Після розгляду листа подана таблиця 6 з типом «скасовуюча» буде відмінена, і підприємство зможе подати таблицю 6 з типом «скасовуюча» з правильною інформацією.

Виправити помилково зазначений податковий номер у формі №1ДФ можна керуючись п. 4.4 Порядку № 4. Для цього слід зробити наступне:

  1. для вилучення помилкового рядка з неправильним податковим номером працівника потрібно повторити всі графи такого рядка з попередньої форми №1ДФ, яка подана з помилкою та у графі 9 поставити «1» — на вилучення рядка;
  2. для введення виправлених даних повністю заповнюють усі графи і у графі 9 поставити «0» — на введення рядка. 

При цьому підсумковий рядок у графах 3а, 3, 4а та 4 не заповнюється.

Інформація щодо військового збору у даному випадку виправленню не підлягає, бо мова йде лише про виправлення податкових номерів, всі сумові показники попередньо були відображені у звітності правильно, оскільки військовий збір і база його нарахування відображається у №1ДФ без персоніфікації.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 43 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Щербина Світлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1-ДФ , Єдиний соціальний внесок , Звітність , ПДФО

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі