Головна Усі консультації Облік та звітність Інше

Дисконтування заборгованості за виплатою дивідендів учаснику товариства

Чи підлягає дисконтуванню заборгованість за виплатою дивідендів учаснику товариства, якщо таким учасником є юрособа - нерезидент, а дата виплати дивідендів прописана в протоколі - більше одного року з дня підписання протоколу про виплату дивідендів?

У фінзвітності за дисконтованою (або її ще називають теперішньою вартістю) слід відображати саме довгострокову заборгованість.

Завдяки змінам, внесеним наказом Мінфіну №379, дисконтуванню підлягає вся довгострокова заборгованість (більше 1 року): як дебіторська, так і кредиторська, а не тільки та, яка передбачає сплату (отримання) відсотків.

Отже, в даному випадку заборгованість за виплатою дивідендів підлягає дисконтуванню у річній звітності за 2019 рік, якщо строк її погашення настає більше ніж через рік з дати балансу - 31.12.2019 р.

Більш докладно про дисконтування читайте тут>>

 

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Єгорова Юлія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Інше
Теги:
Дивіденди , Заборгованість

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі