Головна Усі консультації Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Проведення зустрічних звірок у 2018 році

Чи змінився у 2018 році порядок проведення зустрічних звірок?

Так, за ПКУ змінився, але відповідні зміни до підзаконних нормативних документів лише тільки плануються.

Існує проект постанови КМУ «Про внесення змін до пункту 1 Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок», розроблений Мінфіном разом з ДФС для приведення Порядку у відповідність до Закону №2245.

Нагадаємо, що цим Законом внесено зміни до п. 73.5 ПКУ, якими передбачено можливість отримання податкової інформації, необхідної для визначення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки» у випадках, передбачених пп. 39.5.2.13 ПКУ, під час зустрічної звірки.

У зв'язку з цим у п. 1 Порядку №1232 пропонується уточнити, що під час зустрічної звірки:

  • здійснюється зіставлення даних, отриманих від платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з'ясування повноти їх відображення в обліку платника податків;
  • забезпечується отримання податкової інформації, необхідної для визначення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки» у випадках, передбачених пп. 39.5.2.13 ПКУ.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі