Головна Усі консультації Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Максимальний термін проведення планової перевірки платника податків

Яким є максимальний термін проведення планової перевірки платника податків?

Відповідно до норм ПКУ терміни проведення планової перевірки платника податків залежать від категорії платника (великі, малі й інші), а також від низки факторів, що встановлюються під час перевірок.

Так, для великих платників податків термін планової перевірки не повинен перевищувати 30 робочих днів, суб’єктів малого підприємництва — 10 робочих днів, інших платників податків — 20 робочих днів.


Водночас ПКУ передбачається можливість продовження строків проведення перевірок для великих платників податків — на 15 робочих днів, суб’єктів малого підприємництва — на 5 робочих днів, інших платників податків — на 10 робочих днів.

Також слід зазначити, що ПКУ передбачається можливість зупинення документальної виїзної планової та позапланової перевірки великого платника податків на термін 30 робочих днів.

Крім того, терміни проведення перевірки можуть бути перенесені у зв’язку з відновленням платником податків втрачених (пошкоджених або достроково знищених) документів, а також у випадках необхідності отримання документів у правоохоронних та інших органів у разі їх вилучення (ст. 85 ПКУ).

 

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДФС у Львівській області
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Малі підприємства , Великі платники податків

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі