Головна Усі консультації Оподаткування ПДВ

Процедура зупинення реєстрації податкових накладних на податкові накладні, дата складання яких припадає на період до 01.07.2017 року

Чи буде поширюватися процедура зупинення реєстрації податкових накладних на податкові накладні, дата складання яких припадає на період до 01.07.2017 року?

Починаючи з 01.07.2017 реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН може бути зупинена відповідно до п. 201.16 ПКУ у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

При цьому період з 01.04.2017 р. до 01.07.2017 р. було визначено як перехідний період, протягом якого процедура зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН здійснювалась без фактичного зупинення.

Але, на жаль, на всі податкові накладні/розрахунки коригування, датовані до 01.07.2017 р., які реєструються після цієї дати, зазначене блокування реєстрації поширюватиметься.

Наприклад, якщо податкова накладна складена у червні 2017 року, а реєстрація її відбувається після 01.07.2017 р., то на таку податкову накладну поширюється процедура зупинення, але лише за умови невідповідності її ознакам, визначеним підпунктами 1 — 4 п. 5 Критеріїв.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна , Блокування ПН/РК

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі