• Посилання скопійовано

Новостворене сільгосппідприємство може бути суб’єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ

Чи може сільськогосподарське підприємство, яке не зареєстроване як платник ПДВ та провадить господарську діяльність менше року, зареєструватися суб’єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ?

Сільськогосподарське підприємство, яке не зареєстроване як платник ПДВ та провадить господарську діяльність менше ніж 12 календарних місяців, може за бажанням зареєструватися суб’єктом спеціального режиму оподаткування за умови, що


питома вага вартості поставлених сільськогосподарських товарів (послуг), розрахована за наслідками кожного окремого звітного податкового періоду, становить не менш як 75 відсотків вартості всіх поставлених товарів/послуг, та у разі відповідності такого підприємства вимогам, визначеним п. 181.1 ст. 181 (для обов’язкової реєстрації) або ст. 182 (для добровільної реєстрації) Податкового кодексу України.

При цьому якщо місяцю, в якому подається заява за формою N 1-РС, передує місяць, в якому сільськогосподарським підприємством, не зареєстрованим як платник ПДВ, вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій, визначеного у статті 181 розділу V Кодексу, таке підприємство спочатку реєструється платником ПДВ на загальних умовах відповідно до розділу III Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, після чого переходить на застосування спеціального режиму оподаткування згідно з цим розділом.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Джерело: ДФC у Тернопільській області

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ПДВ»