Головна Усі консультації Оподаткування ПДВ

Складання податкової накладної на медичні послуги

Медичний заклад (ТОВ, платник ПДВ) надає медичні послуги. Страхова компанія, з якою укладено договір, на яку складаються акти наданих послуг і яка здійснює оплату за послуги, направляє фізосіб на консультування до лікарів, на лікування, обстеження. На кого складати ПН: на страхову компанію (згідно з актом) чи на фізосіб?

Згідно з пп. «д» п. 201.1 ПКУ у податковій накладній зазначається в окремому рядку, зокрема, такий обов'язковий реквізит як повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юрособи, або прізвище, ім'я та по батькові фізособи, зареєстрованої як платник ПДВ, - покупця (отримувача) товарів/послуг.

Оскільки договір на надання послуг укладений зі страховою компанією та акти наданих послуг складаються на страхову компанію, то, відповідно, отримувачем (покупцем) медичних послуг є страхова компанія.

Отже, в графі «Отримувач (покупець)» необхідно зазначати її реквізити.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Степанов Михаил
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна , Страхування , Медицина

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі