Головна Усі консультації Оподаткування ПДФО

Якщо помилково перерахована сума на розрахунковий рахунок була повернута, то така сума не включається до доходу

Чи потрібно включати до доходу фізичної особи – підприємця кошти, які були помилково перераховані на розрахунковий рахунок?

Згідно із пунктом 177.1 статті 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI оподаткуванню підлягають доходи фізичних осіб - підприємців, які отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності.


 

Разом з тим, відповідно до пункту 177.2 статті 177 ПКУ, об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.     

Таким чином, якщо отримана фізичною особою – підприємцем на його розрахунковий рахунок помилково перерахована сума коштів була повернута, то така сума не включається до складу доходу суб’єкта господарювання.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Шевченківському районі м. Києва
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
Доходи , Підприємці , ПКУ

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі