• Посилання скопійовано

Повторне виправлення в формі №1ДФ до закінчення граничного строку

Підприємство після подання звітної форми №1ДФ до закінчення граничного строку подання подало нову звітну з виправленням помилки в розділі І. Але потім до граничного строку подання виявило помилки в розділі ІІ (в рядку «Військовий збір»). Як зробити наступне виправлення в розділі ІІ?

Відповідно до п. 4.2 Порядку №4, у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку до закінчення строку його подання подається звітний новий податковий розрахунок.

Відповідно до п. 4.4 цього Порядку, звітний новий податковий розрахунок подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються.

Коригування показників розділу І:

  • для виключення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати "1" - на виключення рядка;
  • для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати "0" - на введення рядка;
  • для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію відповідно до абзацу другого цього пункту та ввести правильну інформацію відповідно до абзацу третього цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується "1" - рядок на виключення, а в другому - "0" - рядок на введення.

Коригування показників розділу ІІ - підрозділ "Військовий збір":

  • для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку "Військовий збір - виключення****" потрібно повторити всі графи помилкового рядка, 
  •  а в рядку "Військовий збір" відобразити правильну інформацію.

Таким чином, виправлення помилок у раніше поданій звітній формі №1ДФ до граничного строку її подання виправляється у звітній новій формі.

Причому у новій звітній формі відображається тільки виправлення помилкових рядків. Правильні рядки не наводяться. Кожна нова звітна форма виправляє помилки у початковій, звітній формі. І після кожної нової звітної початкова звітна форма оновлюється. Це означає, що якщо ми будемо і далі виправляти показники звітної форми новими звітними формами, ми будемо виправляти саме показники оновленої звітної форми. Яка оновлена попередніми новими звітними.

Повернемося до запитання.

Підприємство виправило помилку в розділі І звітної форми, подавши нову звітну форму. Це означає, що в розділі І нової звітної форми воно зазначило один чи кілька помилкових рядків на вилучення, вказавши «1» в рядку 9. І могло показати правильні рядки, вказавши «0» в рядку 9. Причому розділ ІІ нової звітної форми при цьому не заповнювався. Тому що на той момент підприємство не бачило помилку в цьому розділі.

Якщо надалі підприємство виявило помилку в розділі ІІ (в рядку «Військовий збір»), воно має подати нову звітну форму №1ДФ. В цій формі розділ І не буде заповнюватися. Адже, повторимося, в новій звітній формі показують тільки помилкові рядки. А помилка тільки в рядку «Військовий збір» розділу ІІ. Таким чином, у рядку "Військовий збір - виключення****" наступної нової звітної форми наводять помилковий рядок, зазначений у початковій, звітній формі №1ДФ. І записують правильні дані у рядок "Військовий збір".

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс

Передплатити

Автор: Олександр Золотухін

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ПДФО»

  • Як оподаткувати оплату тренінгу та харчування для працівників?
    Підприємство оплатило контрагенту послуги з тренінгу для своїх працівників, а також вартість кави-брейків (без порцій) та обідів (15 порцій) і вечерь (15 порцій). Чи виникає у такій ситуації додаткове благо? Якщо так, то що саме буде додатковим благом і коли його слід оподаткувати?
    19.11.202451
  • Як оподаткувати ПДФО та ВЗ інфляційне збільшення суми боргу?
    Згідно з рішенням суду з банку на користь фізособи підлягає стягненню: проценти за договорами банківського вкладу; інфляційне збільшення суми боргу; три відсотки річних від простроченої суми боргу. Як ці суми оподатковуються ПДФО та ВЗ?
    12.11.2024186
  • Як виправити помилку, якщо утримали військовий збір за ставкою 5% замість 1,5%
    Зі зарплати працівників за І половину жовтня було утримано ВЗ за ставкою 5% і перераховано до бюджету. Чи можна зі зарплати за ІІ половину жовтня повернути працівникам кошти та не перераховувати ВЗ до бюджету? А в листопаді теж не доплатити до бюджету та перерахувати вже правильно, якщо буде підписаний закон?
    07.11.20241 4864
  • Компенсація фізособам послуг нотаріуса
    ТОВ в рамках виконання договору компенсації збитків, завданих у зв'язку з відселенням громадян із санітарно-захисних зон, компенсує таким особам (непрацівникам) вартість нотаріальних послуг (громадяни самостійно оплачують вартість послуг нотаріуса та надають Товариству документи, що підтверджують оплату таких послуг). Чи підлягатиме оподаткуванню ПДФО та ВЗ така компенсація?
    07.11.202423
  • Оподаткування ПДФО, ВЗ та ЄСВ наданого харчування сільгосппідприємством працівникам
    Сільгосппідприємство надає своїм працівникам харчування, із зарплати працівників утримують тільки вартість продуктів. Решта витрат (амортизація, зарплата працівників їдальні тощо) включається у собівартість реалізації сільгосппродукції. Чи виникає у працівників додаткове благо на таку решту? Чи оподатковується воно ПДФО, ВЗ і ЄСВ?
    05.11.202436