Головна Усі консультації Оподаткування ПДФО

Надали нецільову благодійну допомогу: як відобразити у ф. №1ДФ?

Як відобразити у звіті №1ДФ нецільову благодійну допомогу?

До оподатковуваного доходу з метою оподаткування ПДФО не включається сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами — юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абз. 1 пп. 169.4.1 ПКУ. У 2019 р. така неоподатковувана сума становить 2 690 грн.

Перевищення допомоги над вказаним розміром (у 2019 р. — 2 690 грн) підлягає оподаткуванню ПДФО за ставкою 18% та військовим збором за ставкою 1,5%.

Відомості про надані суми нецільової благодійної допомоги зазначаються податковим агентом у податковій звітності за формою №1ДФ. Отже, сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі та, що перевищує встановлений граничний розмір, відображається у формі №1ДФ під ознакою доходу «169».

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 43 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
1-ДФ , ПДФО , Матеріальна допомога , Фінансова допомога , Військовий збір

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі