Головна Усі консультації Оподаткування ПДФО

Заповнюємо платіжне доручення при сплаті за відокремлений підрозділ

Як заповнюється платіжне доручення при сплаті ПДФО за неуповноважений нараховувати і сплачувати податки відокремлений підрозділ за місцем його реєстрації? Як заповнюється платіжне доручення на сплату ВЗ за такий підрозділ, що сплачується за місцем реєстрації головного підприємства?

ПДФО

Згідно з п. 1 Порядку №666 призначення платежу в платіжному доручені на сплату ПДФО заповнюється так:

  • поле №1: друкується службовий код (знак) «*» (ознака платежу);
  • поле №2: друкується розділовий знак «;» та код виду сплати (формат ссс - тризначне число);
  • поле №3: друкується розділовий знак «;» та один з нижченаведених реквізитів: ЄРПОУ чи ІПН.
  • поле №4: друкується розділовий знак «;» друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі. 

Поля 5, 6 та 7 платником податків не заповнюються.

При цьому при сплаті до бюджету ПДФО за місцезнаходженням відокремленого підрозділу, коли йому не делеговано відповідні повноваження зі сплати податків, в полі №3 «призначення платежу» платіжного доручення необхідно вказувати код юрособи головного підприємства (про це зазначають й податківці, зокрема, у ІПК від 06.04.2018 р. №1486/ІПК/19-00-13-01-22-1).

 

Приклад. ТОВ «Космос» (ЄДРПОУ 20120559) сплачує ПДФО з заробітної плати за листопад 2018 року за відокремлений підрозділ. Платіжне доручення виглядає так:

*

;101

;20120559

; ПДФО із заробітної плати за листопад 2018 за відокремлений підрозділ ТОВ "Космос"

;

;

;

1

2

3

4

5

6

7

Військовий збір

Платіжне доручення на сплату військового збору заповнюється аналогічним чином, як за виключенням поля №4, у якому зазначається «Військовий збір із заробітної плати за листопад 2018 за відокремлений підрозділ ТОВ «Космос».

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
ПДФО , Військовий збір

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі