Головна Усі консультації Оподаткування Акцизи

Чи потрібна ліцензія на зберігання пального для ФГ, якщо пальне зберігається у бочках місткістю 3 куб.м?

Фермерське господарство займається вирощуванням сільгосппродукції, для виробництва якої купує дизельне паливо у постачальників в обсязі 9000 л на місяць. Загальний обсяг ПММ за рік не перевищує 50 тис. л. Зберігається паливо у трьох бочках по 3 куб. м. Чи повинне ФГ з 01.07.2019 р. реєструватися розпорядником акцизного складу та отримати відповідну ліцензію?

Про зміни у справлянні акцизного податку ми писали у цій аналітиці. Зокрема, тут розглянуто нове поняття акцизного складу. Також про реєстрацію акцизних складів читайте тут>> 

З метою визначення, чи є паливний склад акцизним складом, максимальний обсяг отримання пального протягом календарного року в цілому для СГ (за період з 1 січня по 31 грудня), без урахування обсягу пального, отриманого через паливороздавальні колонки в місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримано відповідні ліцензії, для неплатників ЄП 4-ї групи визначено на рівні 1000 куб.м. Для платників ЄП 4-ї групи річний ліміт отримання пального складає 10000 куб. м.

За умовами запитання фермерське господарство не підпадає під критерії акцизного складу, тож йому не потрібно реєструвати акцизний склад.

А ось ліцензія на зберігання пального такому ФГ потрібна. Більш докладно про ліцензування зберігання пального ми писали тут>>

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Єгорова Юлія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Акцизи
Теги:
Акциз , Ліцензія , Пальне , Акцизний склад

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі