• Посилання скопійовано

Вартість продуктів ввезених на митну територію України не повинна перевищувати 200 євро

Скільки харчових продуктів можна ввезти на територію України?

Громадянин має право ввезти на митну територію України для власного споживання харчові продукти одного найменування загальною масою до 2 кг, за умови, що загальна вартість усіх продуктів не перевищує 200 євро.

На бажання громадянина або на вимогу посадової особи митниці може бути заповнена митна декларація для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов’язаних з провадженням підприємницької діяльності. Форма такої декларації затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року №431 «Про затвердження форми митної декларації для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов’язаних з провадженням підприємницької діяльності».


 

Варто зазначити, що громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу, в таких обсягах:

- в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, - у кількості не більше однієї упаковки або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу;

- без упаковки - у кількості, що не перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу;

- без упаковки - неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше ніж по одному найменуванню на одну особу.

При цьому, під поняттям «одиниця упаковки (контейнер)» розуміється будь-яка упаковка, включаючи обгортку, незалежно від матеріалу і форми, яка частково або повністю покриває харчовий продукт, для його постачання як окремої одиниці (контейнер може містити кілька упаковок).

Товари при їх декларуванні підлягають класифікації, тобто у відношенні товарів визначаються коди відповідно до класифікаційних групувань, зазначених в Українській класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. Для юридичних цілей така класифікація здійснюється виходячи з назв товарних позицій і відповідних приміток до розділів чи груп.

Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!

Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!

Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.

Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Зареєструватись

Джерело: ДФС у Тернопільській області

Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ЗЕД»