Головна Усі консультації Держрегулювання Ліцензії і дозволи

Чи потрібна ліцензія на зберігання трансформаторного масла?

Чи потрібно отримувати ліцензію на зберігання пального та реєструвати акцизний склад на товарну позицію «Масло трансформаторне Т-1500» (код УКТ ЗЕД - 2710.19.93.00)?

Акцизним складом є приміщення або територія на митній території України, де розпорядник акцизного складу провадить свою господарську діяльність шляхом вироблення, оброблення (перероблення), змішування, розливу, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізації пального (пп. «б» пп. 14.1.6 ПКУ).

Відповідно до ст. 15 Закону №481 зберігання пального здійснюється суб’єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензії.

Водночас, ПКУ у пп. 14.1.141-1 надає визначення, за яким пальне — це нафтопродукти, скраплений газ, паливо моторне альтернативне, паливо моторне сумішеве, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, інші товари, зазначені у пп. 215.3.4 ПКУ.

При цьому, у пп. 215.3.4 ПКУ така позиція «Масло трансформаторне Т-1500» (УКТ ЗЕД - 2710.19.93.00) не міститься, відповідно, при його зберіганні не потрібно отримувати ліцензію та реєструвати акцизний склад.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 43 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Ліцензії і дозволи
Теги:
Акциз , Ліцензія , Договір , Пальне , Акцизний склад

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі