Головна Усі консультації Держрегулювання Підприємництво

Кількість найманих працівників у самозайнятих осіб - не більше чотирьох

Яка кількість найманих працівників дозволя­ється особам, що здійснюють незалежну професійну діяльність?

Згідно з п.п. 14.1.226 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України самозайнята особа — платник податку, який є фізичною осо­бою-підприємцем або провадить незалежну про­фесійну діяльність за умови, що така особа не є пра­цівником у межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності.


 

Незалежна професійна ді­яльність— участь фізичної особи в науковій, літера­турній, артистичній, художній, освітній або викладаць­кій діяльності, діяльність лікарів, приватних нотаріусів, адвокатів, аудиторів, бухгалтерів, оцінщиків, інженерів чи архітекторів, особи, зайнятої релігійною (місіонер­ською) діяльністю, іншою подібною діяльністю за умови, що така особа не є працівником або фізичною осо­бою — підприємцем та використовує найману працю не більш як чотирьох фізичних осіб.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Подільському районі м. Києва
Рубрика:
Держрегулювання / Підприємництво
Теги:
Підприємці

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі